WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Jak vybrat ojetý automobil?

Dosluhuje vám současné vozidlo? Hledáte nový automobil, který by vám vyhovoval svými parametry? Koupě vozidla je důležité rozhodnutí, které byste rozhodně neměli uspěchat. Nejedná se o náročnou a složitou záležitost, ale přece jen byste měli vybírat s rozvahou. V dnešním článku se podrobněji podíváme, jak ojeté auto vybrat.

Pokračování

Jak se vyznat na trhu s pneumatikami?

Změna sezóny signalizuje, že jsou řidiči povinni vyměnit své pneumatiky ze zimních na letní či naopak. Jestliže však letos musíte kupovat nové pneumatiky, protože došlo k jejich poškození, nezoufejte. Nabídka je opravdu bohatá a máte z čeho vybírat. V dnešním článku se ale podíváme, jak pneumatiky správně vybrat a na co se při jejich koupi zaměřit.

Pokračování

Jak se provádí test tlumičů?

Nenahraditelnou součástí každého automobilu jsou bezpochyby tlumiče, které výrazně ovlivňují jízdní vlastnosti vozidla. Jestliže jsou tlumiče poškozené, dochází k nepravidelnému opotřebení pneumatik a chování automobilu je nevyzpytatelné. Jestliže pociťujete, že něco není s vaším automobilem v pořádku a předpokládáte, že jsou špatné tlumiče, neváhejte a jeďte do servisu si tlumiče nechat vyměnit. V dnešním článku se podíváme, jak se provádí test tlumičů, který odhalí, zda jsou tlumiče poškozené či nikoliv.

Pokračování

Audi A4 recenze

Automobil Audi A4 spadá mezi osobní automobily střední třídy. Poprvé vyjel z německé automobilky Audi v roce 1994 a stal se tak nástupcem modelu Audi 80. V současné době je tento model k dostání jako sedan, kombi či kabriolet. Jaké výhody a nástrahy řidičům model Audi A4 připravil? Podívejte se s námi na recenzi tohoto vozidla.

Pokračování

Ocelová nebo alu kola?

Chcete vzhled svého vozidla oživit? Chcete na něm mít něco výrazného? Pak právě výrazným detailem mohou být jeho kola. Dnes bychom mohli rozlišit dva typy kol – alu kola a ocelová kola. Každá se vyznačují jinými výhodami a nevýhodami. My se v dnešním článku na jejich přednosti a také negativy podíváme podrobněji.

Pokračování

Jak probíhá výkup automobilů?

Chcete prodat svůj automobil, ale nemáte čas podávat na internet inzeráty a čekat, než se vám někdo ozve? Potřebujete získat ihned peníze? Využijte v takovém případě výkupu automobilů, kdy peníze dostanete ihned na ruku. V dnešním článku se podíváme, jak takový výkup automobilů probíhá.
Pokračování

Pneumatiky Barum a jejich recenze

Pneumatiky Barum jsou v automobilovém průmyslu docela pojmem a každý, kdo se jen trochu zajímá o automobily, o pneumatikách Barum již někdy něco slyšel. Jedná se o pneu, které se řadí k těm nejprodávanějším na našem trhu. Barum je značka pneumatik, jež byla původně českou. Tuto českou společnost založil v roce 1934 Tomáš Baťa při rozšiřování výroby. Pokračování