WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Jaké zahradní nářadí pořídit na úpravu dřevin?

Zanedlouho nás čeká jaro a všichni se na něj jistě těšíme. Jaro je tím nejkrásnějším ročním obdobím pro zahrádkáře a kutily, kteří mohou po zimě dát svou zahrádku opět do pucu. Prvním krokem je často ořezávání dřevin a křovin. Ještě před tím, než se na zahrádku vrhnete v nové sezóně, je potřeba zkontrolovat i stav zahradního nářadí. Na ořezávání a opracování totiž kvalitní a funkční nářadí potřebovat budete. Pokud zhodnotíte, že vaše staré náčiní toho má již hodně za sebou, dejte přednost novému. S novým zahradním nářadí bude práce na zahradě hračka. Pokračování

Jak vybrat bezpečnou a praktickou postýlku?

Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší. Pro dítě je velmi důležitý spánek, během něhož se jeho tělíčko vyvíjí. Aby se malému stvoření spinkalo pohodlně, musíte koupit kvalitní postýlku. Jedná se o kousek nábytku, který vaše dítě skutečně potřebuje. Jak vybrat praktickou a bezpečnou dětskou postýlku? Na to se podíváme v dnešním článku.

Pokračování

Jak číst složení krmiva pro psy?

Vybíráte granule pro svého čtyřnohého miláčka? Chcete mu koupit kvalitní krmivo, které nebude způsobovat zdravotní problémy, ba naopak je zlepší? Na trhu existuje spousta výrobců granulí pro psy, a tak výběr toho správného krmiva pro psy není lehký úkol. V dnešním článku se podíváme, jak byste měli číst složení krmiva, abyste poznali to správné.

Pokračování

Varné desky

Kuchyně je místo, kde se vaří. Mnoho lidí, hlavně na vesnicích má klasický sporák. V městských bytech jsou už ale dlouho hitem varné desky. Je pár druhů, v podstatě jsou tři a každý se jistým způsobem liší. Prvním typem je plynová deska. Ta se hodí právě tam, kde je zavedený plyn. Ohřev je zde velmi rychlý, dá se bez problému snížit nebo zvýšit intenzitu plamene a dobře se dá ovládat i regulace. Levné varianty jsou vyrobené ze smaltu, ale ty moderní jsou už sklokeramické. Některé z těchto plynových desek mají pojistky proti zhasnutí plamene, dražší typy mají i tzv. turbohořák nebo tzv. wok hořák, tyto dva mají větší výkon. Deska může mít dva typy zapalování – elektrické nebo automatické.

Pokračování

5 důvodů, proč si koupit postel z masivu

Rozhodli jste se vyměnit své stávající lůžko a chcete si koupit novou postel? Neumíte se ale zorientovat v bohaté nabídce postelí? Preferujete dřevo a lákají vás postele z masivu? Pak je vaše rozhodnutí správné. Jestliže ale nejste stoprocentně rozhodnuti, dáme vám pět důvodů, proč si postel z masivu zakoupit.
Pokračování

Jak správně vybrat matraci?

Bolí vás každé ráno záda? Cítíte se po probuzení ospale? Pak je na čase vyměnit své lůžko. Záleží zejména na matraci, která ovlivňuje kvalitu spánku. Při výběru matrace byste si na ní měli poležet a vyzkoušet ji, zda vám bude vyhovovat svou tuhostí. Díky tomu vyřadíte ty, na kterých se vám leží špatně kvůli nadměrné tvrdosti či měkkosti. V dnešním článku se podíváme, jak vybírat matraci.
Pokračování

Garážová vrata DoorHan

Dostavili jste si svůj rodinný dům, jehož součástí je také garáž? I svému plechovému miláčkovi chcete dopřát to nejlepší, proto jste se rozhodli pro variantu garáže, která bude vaše vozidlo maximálně chránit, jak proti zlodějům, tak povětrnostním vlivům? V tomto případě garáž potřebuje kvalitní garážová vrata, která musí být plně funkční a zároveň atraktivní po vzhledové stránce a ladit se zbytkem domu. Garáž je výrazným prvkem domu, proto byste výběr garážových vrat neměli podcenit. Proto si pojďme přiblížit, jaká garážová vrata budou pro vaši garáž ta nejvhodnější? Pokračování

Jak vybrat matraci?

Chcete si koupit novou matraci? Víte, na co byste se měli při výběru zdravotní matrace zaměřit? Pokud ne, pak vám s tím rádi poradíme. Podívejme se na několik základních parametrů, které byste neměli při výběru matrace opomenout.
Pokračování

Nemáte čas na uklízení domácnosti?

Úklid domácnosti zabere každé ženě poměrně dost času. Většina z nás se snaží svůj příbytek udržovat v pořádku a čistotě. Musím říct, že maniak na pořádek zrovna nejsem, že bych od rána do večera lítala s hadříkem v ruce a pořád jen utírala prach a leštila. Na druhou stranu musím uznat, že mám doma pořádek, tedy alespoň si to myslím. Jenže taky vím, že jsou ženy, které nemají pracovní dobu „od do“ a jezdí domů třeba i pozdě večer. Pokračování