WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Jak vybrat nejvýhodnější půjčku?

Chcete si koupit nové auto, nebo vybavit domácnost? Nemáte ale našetřené vlastní peníze? Pak si můžete půjčit. Současný finanční trh je rozmanitý a nabízí jak nebankovní, tak i bankovní společnosti. Nebankovní společnosti mohou nabídnout mírnější podmínky, kdežto banky nabízí zase jistotu férového jednání, protože jsou pod dohledem České národní banky. V dnešním článku se podíváme, jak vybrat tu nejvýhodnější půjčku na trhu.

Pokračování

Půjčte si peníze na koupi nového auta

Dosluhuje vám staré auto a chcete si koupit nové? Nemáte ale dostatek vlastních peněz? Pak nezoufejte, protože dnes si můžete na nové auto půjčit. Na trhu existuje spousta bankovních a nebankovních půjček, z nichž můžete snadno a rychle financovat nákup nového i ojetého automobilu. V dnešním článku se podíváme, jakou půjčku na auto si vybrat, abyste neprodělali.
Pokračování

Jak najít na internetu zkušenou překladatelskou agenturu?

Potřeba znalosti alespoň jednoho cizího jazyka, obvykle angličtiny, je stále vyšší. Svět je otevřen pro všechny a přijít do kontaktu s nějakým cizincem je velmi časté. Tehdy se vám velice hodí, když se s ním umíte domluvit. Další věc je požadavek na znalost některého světového jazyka v souvislosti s prací. Velkou část firem, které v České republice působí, vlastní zahraniční společnosti, obchodní jednání v cizím jazyce je pak v takové firmě na denním pořádku. Pokud vykonáváte pozici v kanceláři, komunikace, zpravidla v angličtině, vás nemine telefonicky, ani osobně. Pokračování

Úvěr na auto pro lidi s nízkou bonitou

Televizní reklamy automobilových výrobců lákají na nová a levná vozidla. Jestliže vám v garáži stojí staré auto, pak neváhejte a kupte si nové, ať už přímo z autosalonu či autobazaru. Ale před koupí vozidla často lidem brání nedostatek vlastních peněžních prostředků. Nebojte se na auto půjčit, protože dnes bankovní i nebankovní společnosti nabízí úvěr na auto s výhodnými podmínkami. Podívejme se tedy, jaké výhody a nevýhody mají bankovní a nebankovní úvěry.
Pokračování

Vyřiďte si úvěr na auto online

Dosloužilo vám vozidlo? Chcete si koupit nové auto, ale nemáte dostatek vlastních finančních prostředků? Nevadí, můžete si zažádat o úvěr na auto. Dnešní finanční trh je rozdělen na dvě kategorie – bankovní a nebankovní sektor. Pokud byste žádali o úvěr na auto v bance, museli byste podstoupit zdlouhavý proces vyřízení, na jehož konci by vám nemusel být úvěr nakonec schválen.
Pokračování

Vydělejte více peněz dobrou investicí! Ertrag und Sicherheit vám k tomu dopomůže

Kdo by nechtěl vydělat více? Je to přirozeným cílem racionálně jednajícího člověka. Jedním ze způsobů, jak můžete své peníze zhodnotit představují investice. Investovat je možné do různých komodit, nemovitostí, podílových fondů, akcií, dluhopisů, uměleckých děl apod. Samozřejmě každá investice je spojená s určitým rizikem. Zpravidla se tvrdí, že čím větší riziko podstupuje, tím je výnos vyšší. Můžete však velice snadno prodělat. Jestliže chcete mít jistotu, že se vámi vložené peníze dobře zhodnotí, obraťte se na  Ertrag und Sicherheit. Pokračování

Spořte si na horší časy. Využijte spořící účet a penzijní připojištění!

V dnešní době není jednoduché shromáždit na určitou věc, rekonstrukci, pořízení něčeho nového apod. dostatek finančních prostředků. Když máte k dispozici peníze, často se utratí, ani nevíte jak. Je dobré se na situaci, kdy budete potřebovat ne malý finanční obnos připravit. A to tak, že si jednoduše budete spořit. Odkládat si stranou volné finanční prostředky je více než výhodné. Za prvé je neutratíte mnohdy za zbytečnosti a za druhé můžete vlivem úroku své peníze zhodnotit. Pokračování

Fóra na internetu

Na internetu je spousta diskuzních fór. I v česku, i když tam je kvůli populaci používající internet počet diskutujících řádově menší, než v anglicky mluvící části internetu. Je dobré vědět nějaká z nich. Pokračování

Marketagent – vyplňování anket, snadný a zaručený výdělek

Sháníte na internetu možnost snadného výdělku? Omrzelo vás procházení stránek s klikačkami, surfy, letadly, s podvodnými weby na téma „práce z domova“ apod? Tak teď máte možnost skutečně si vydělat! Vyzkoušejte účast v online anketovém systému Marketagent! Za každou vyplněnou anketu získáte cca 0.3 EUR. Pravda, není to nic moc, ale aspoň něco. A výdělek je skutečně zaručen! Marketagent není žádná podvodná firma, ale skutečně vyplácí. A to na Moneybookers, Paypal a další. Výplaty jsou od 2 EUR.

Při registraci vám bude položeno několik otázek a formulář s vašimi zájmy, který musíte vyplnit. Vyplňujte pravdivě nebo si vše někam poznamenejte, později bude formou testu ověřováno, zda jste to skutečně vy!

Ankety nebudou k dispozici hned, ale po několika dnech vám začnou chodit první e-maily s oznámením o nových anketách. Proto pečlivě prohlížejte svou mailovou schránku!

Vydělat si můžete také tím, že doporučíte vašim přátelům web Market agent. Pokud se zaregistrují a vyplní alespoň jednu anketu, dostanete bonusové body směnitelné za peníze. To samé platí, pokud jste webmaster – na svých stránkách můžete mít reklamu a zadarmo získávat eura. Hodně štěstí!