WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Vánoční dárky se slevou

Už je to tady! Opět po roce, máte tady Vánoce. Toto nejkrásnější období v roce si všichni, co Vánoce slaví, chtějí maximálně užít. Vánoce pro mnohé však přináší taky řadu stresů. Ženy chtějí mít své bydlení čisté, hezké, proto gruntují, co se dá, čistí okna apod. Samozřejmě pak pečou perníky a cukroví, které patří k symbolům Vánoc. A nesmíme zapomenout na dárky. Někteří z nás berou nakupování dárků jako utrpení, protože obchody před Vánoci téměř praskají ve švech a navíc když se pak neví, co komu pořídit, nálada není zrovna ideální. Pokračování

Veľmi zaujímavé adrenalínové darčeky pre mužov

Usilujte zvoliť originálne darčeky pre mužov také, ktoré doplnia jeho osobnosť a štýl. Darčeky pre ženy predovšetkým ich výber, nemusí byť vôbec jednoduchý, mali by sme vyberať darčeky k narodeninám s ohľadom na ich záujmy, zameranie alebo osobnosť. Ponuka medzi darčeky je dnes tak veľká, mali by sme obdarovať ženu niečím originálnym a nápaditým. Keď priateľka miluje adrenalínové športy na internete nájdete vhodné darčeky a môžete im dať daromnapríklad veľmi zaujímavý darček, ako je bungee jumping a zoskok padákom. Pokračování

Osobní blog a mnohem více

Dobrý den, jmenuji se Petr Král a za své názory ani identitu se nestydím, pokud mně něco zaujme, pěkně to zhodnotím na svém blogu. Jako většina blogerů se na svém osobním webu snažím tvořit články na různá témata. Jak se mi to daří posuďte samy, stačí se podívat na hlavní stránku a následně do jednotlivých kategorií nebo archivu, tyhle stránky vás jistě přivedou na zajímavosti, které jsem zažil nebo kterých jsem měl tu čest se zůčastnit. A říkáte si, baví ho to ? Řeknu vám, že ano to bych tu teď nepsal tento originální propagační článek. No dost řečí a podívejte se ke mně, uděláte mi tím radost a přinutíte mě k tomu, abych se dál věnoval tvorbě kvalitního obsahu. Najdete u mně také fotogalerii nebo videogalerii. Tam nezaručuji aktuálnost, ale čas od času tam dám něco nového. Kvalitu posuďte a okomentujte mi některé články.

Netradičně psaný blog o politice a společnosti

Jsem blogger a pod přezdívkou Mravkolev píšu blog o lidech, společnosti a politice. Píšu to, co si myslím – rozhodně se nestydím psát o žádném tématu, jakkoliv citlivém/kontroverzním. Právě proto nepublikuji své články pod pravým jménem, ale přezdívkou (jméno ve whois je smyšlené včetně adresy). Existuje spousta mými články pohoršených lidí, kterým opravdu nechci strkat pod nos svou pravou identitu. Předtím, než jsem si založil tenhle blog, jsem totiž měl ještě jiný, kde jsem byl poloanonymní, což byl problém. Rozhodl jsem se tedy začít nanovo.

Je o mně známo, že jsem škodolibý, drzý a sprostý. Oblézám diskuze na serveru novinky.cz a čtu zdejší výplody inteligence, které – pokud jsou opravdu výživné – komentuji na svém blogu. Je vskutku s podivem, co za odpad lze v diskuzích najít. V naprosté většině případů narážím na omezenost a hloupost. Tomu také odpovídá vzdělání zdejších diskutérů a jejich sociální postavení. Miluju žumpy!