WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Marketagent – vyplňování anket, snadný a zaručený výdělek

Sháníte na internetu možnost snadného výdělku? Omrzelo vás procházení stránek s klikačkami, surfy, letadly, s podvodnými weby na téma „práce z domova“ apod? Tak teď máte možnost skutečně si vydělat! Vyzkoušejte účast v online anketovém systému Marketagent! Za každou vyplněnou anketu získáte cca 0.3 EUR. Pravda, není to nic moc, ale aspoň něco. A výdělek je skutečně zaručen! Marketagent není žádná podvodná firma, ale skutečně vyplácí. A to na Moneybookers, Paypal a další. Výplaty jsou od 2 EUR.

Při registraci vám bude položeno několik otázek a formulář s vašimi zájmy, který musíte vyplnit. Vyplňujte pravdivě nebo si vše někam poznamenejte, později bude formou testu ověřováno, zda jste to skutečně vy!

Ankety nebudou k dispozici hned, ale po několika dnech vám začnou chodit první e-maily s oznámením o nových anketách. Proto pečlivě prohlížejte svou mailovou schránku!

Vydělat si můžete také tím, že doporučíte vašim přátelům web Market agent. Pokud se zaregistrují a vyplní alespoň jednu anketu, dostanete bonusové body směnitelné za peníze. To samé platí, pokud jste webmaster – na svých stránkách můžete mít reklamu a zadarmo získávat eura. Hodně štěstí!