WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Budou pro vás gelové nehty těmi pravými?

Něco málo o gelových nehtech  – umělé nehty se začaly dělat okolo 50tých let v známém městě Hollywood. Teprve v 70tých letech se začaly objevovat gely či  akryl. Jelikož se k nám většinou vše dostane později, i gelové nehty se objevily v České Republice později. Jaký typ nehtů je vhodný pro gelové nehty a nebude Vám dělat škodu? Pokračování

Sada na gelové nehty SELECT

Modeláž nehtů dnes nabízí celá řada nehtových studií. Ale stále více žen se odhodlává dělat si gelové či akrylové nehty doma. A není se čemu divit. Příslušenství na modeláž nehtů je cenově dostupné a v dlouhodobém horizontu vás vyjde investice do vlastního vybavení levněji než každý měsíc navštěvovat nehtové studio. V dnešním článku se podíváme na sadu na gelové nehty SELECT, která vám nabídne vše, co budete potřebovat.
Pokračování

Už jste zkoušela japonskou manikúru P Shine?

P Shine je speciální manikúra založena na čistě přírodní bázi. Své kořeny má v Japonsku, kde si tímto způsobem upravovaly své nehty gejši již před stovky lety. Měly své nehty krásné a lesklé, aniž by používaly bezbarvé laky na nehty. Používaly totiž manikúru P Shine. Pojďme se podívat, proč si dělat P Shine.
Pokračování

Japonská manikúra P Shine

S vlasy jsou dělat zázraky, ale chce to odborníka, o obličej musíte pečovat, aby byl dokonalý. A krásné a zdravé nehty může mít s trochou píle každý. Stačí k tomu trpělivost a japonská manikúra P Shine, kterou si zamiluje každá žena. Jedná se o čistě přírodní techniku úpravy nehtů. Jsou použity produkty se složkami včelího vosku, mateří kašičky, jemných parafinů a také vitamínů.
Pokračování

Zhušťování a prodlužování vlasů

Chcete mít krásné a dlouhé vlasy? Nechcete ale čekat, než vám dorostou přírodní vlasy? Můžete vyzkoušet kvalitní prodlužování vlasů profesionální metodou Hairdreams. Při prodlužování vlasů je dbáno na co nejpřirozenější spoje, které vydrží i náročné úpravy a účesy vlasů. Prodlužování vlasů se provádí s kvalitními, pravými vlasy, které vyžadují minimální denní úpravu. K dispozici je prodlužování vlasů „Basic“, což jsou indické chrámové vlasy, nebo „Special“, kdy jsou použity evropské vlasy té nejvyšší kvality.
Pokračování

Hýčkejte si svou pokožku, vlasy i nehty s přírodní kosmetikou

Jistě si všichni moc dobře uvědomujeme, že téměř ve všech produktech najdeme nějakou chemii. Jenže tudy cesta nevede a my bychom měli být šetrnější vůči životnímu prostředí. Cestu ke zdravému životnímu stylu nabízí např. biopotraviny, ale také přírodní kosmetika. Vsaďte tedy na ověřené přírodní způsoby, kterými můžete hýčkat své tělo od hlavy, až k patě.

Každý používá nějakou běžnou  kosmetiku a to několikrát denně. Během dne si tedy na sebe namažeme obrovské množství nejrůznějších chemikálií. Přísady, ze kterých se vyrábí přírodní kosmetika jsou na přírodní bází a obsahují minimum umělých složek. Proto je přírodní kosmetika vhodná pro ty z vás, co mají citlivou pokožku nebo třeba také pro alergiky. Díky zcela přírodnímu složení může přírodní kosmetika šetrně ošetřit vaši pokožku. Navíc dokáže zregenerovat vaše tělo, ale i mysl. Není pravidlem, že přírodní kosmetika musí být vždy drahá. Při používání budou účinky na vašem těle mnohem viditelnější, aniž byste měli prázdnou peněženku.

Přírodní kosmetika zahrnuje pleťové, vlasové, tělové přípravky. Můžete si tak dopřát něco zdravého pro celé vaše tělo. K dostání je pánská, dámská i dětská kosmetika. Oceníte jistě přírodní mýdla, deodoranty, parfémy, toaletní vody po holení, pleťové masky, krémy, šampony, ústní hygienu a další kosmetiku, kterou využíváte téměř denně.

Přírodní a bio produkty navíc nabízí také ekologickou drogerii, kterou využijete v domácnosti a nikterak nebudete poškozovat životní prostředí. Ekologická drogerie se vyrábí na minerální a rostlinné bázi a v žádném případě neobsahuje složky, které jsou z ropy. Výhodou těchto přípravků je, že nikterak nezatěžují vodní život. Velice rychle a biologicky se rozloží. Mají naprosto stejné mycí a čistící schopnosti, jako běžné přípravky. Z ekologické drogerie si můžete zakoupit prací prášky, aviváže, čističe toalet a jiných povrchů a další.

Jestliže vám záleží na tom, aby vaše tělo nebylo zbytečně zatěžováno nejrůznějšími chemikáliemi, vsaďte na přírodní nebo bio kosmetiku. Stejně tak používejte ekologickou drogerii a chraňte naše životní prostředí.

Mějte umělé nehty i vy

Nehty jsou jakousi vizitkou každé ženy. Je důležité, aby byly nehty upravené, zdobené a aby ženu reprezentovaly v pravém slova smyslu. Špinavé a okousané nehty nepůsobí moc příjemně ani na vás, o to víc byste měli na své nehty dbát. Jestliže vám příroda nedopřála krásné nehty od přírody, nezoufejte, můžete vyzkoušet modeláž nehtů. Navíc si můžete umělé nehty dělat z pohodlí svého domova. Nemusíte nikam chodit, šetříte tak nejen svůj čas, ale i peněženku. Umělé nehty, jejichž modeláž budete provádět doma, vás vyjdou levněji. Navíc si můžete zvolit zdobení dle vlastní fantazie.
Pokračování

Akrylové nehty dominují mnoha výhodami

Ruce jsou vizitkou každé ženy, a tak je nezbytné dbát také na vzhled svých nehtů. Jestliže vám nebyly od přírody dopřány krásné nehty, pak vás potěší modeláž nehtů, díky níž budete mít krásné a upravené nehty. Velké oblíbenosti se těší akrylové nehty, které jsou u nás nedoceněné, i když dominují více výhodami, než nehty gelové. Akrylové nehty jsou pevnější a vhodné pro ženy, jejichž každodenní náplní je manuální práce. Akrylové nehty jsou odolné i vůči čisticím prostředkům. Navíc můžete na akrylové nehty aplikovat jakékoliv zdobení – od nail art až po 3D zdobení, které ocení náročné uživatelky. Akrylové nehty si můžete nechat udělat nejen v nehtových studiích, ale můžete provádět modeláž nehtů i z pohodlí svého domova.
Pokračování

Jedinečná krása ženy

Každá žena si potrpí na své vizáži a zajímá se o svou krásu. Žena musí vypadat dobře při každé příležitosti. Ať už ji čeká důležitá pracovní schůzka, nebo se chystá na oslavu, krása je to hlavní, co řeší. Ne všechny ženy jsou dokonalé od přírody, a tak vyhledávají nové možnosti, jak vylepšit svou vizáž. Některé potřebují prodloužit vlasy, jiné zase zhustit své řídké vlasy. Pro jiné ženy je připraveno prodlužování řas. Velké oblíbenosti se těší také liposukce, díky níž žena docílí vysněné postavy. Krása by měla být brána ze všech ohledů, nemělo by se na nic zapomínat, dokonce ani na nehty. Lidé si rádi všímají detailů, jako jsou nehty. Neupravenými nehty by žena nikoho nenadchla.
Pokračování

Hodinky Casio nejsou jen ukazatelem času

Historie hodinek Casio se táhne od počátků 70. let minulého století. V té době spatřily světlo světa první digitální hodinky Casio, které byly vydány pod názvem CASIOTRON. V té době se jedná skutečně o revoluční a velmi úspěšné hodinky na trhu. Ale i v současné době jsou hodinky Casio vyzdvihovány díky svému kvalitnímu propracování. K výrobě používá společnost moderní technologie a dbá na designové detaily. Hodinky Casio jsou vydávány v sedmi modelových řadách, z nichž si vybere i nejnáročnější klient. Nejprodávanější modelovou řadou hodinek se stala Casio G-Shock.
Pokračování