WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Právo online

Nejeden z nás už sháněl právní poradnu online. Je to místo, kde si můžete nechat poradit od kvalifikovaných právníků, advokátů a dalších právně vzdělaných lidí poradit se svými složitými problémy. Přidání dotazu je zdarma, zobrazení odpovědí za poplatek.

Na webu pravnik.cz můžete kromě online poradny procházet užitečné články s právními informacemi z oblastí rodinného, trestního, obchodního pracovního, mezinárodního a správního práva. Inspirovat se můžete na stránce se vzory smluv, které vám pomůžou při tvorbě vlastní smlouvy.

Též se můžete podívat do katalogu odkazů, kde naleznete odkazy na zajímavé stránky s právní tematikou, advokátní kancelíře a další.

Pokud chcete někoho zaměstnat nebo se nechat zaměstnan, navštivte stránku sinzercí práce. Naleznete tam všechny nabídky i poptávky pohromadě.

Jestliže nechcete platit za rady od profesionálních právníků v online poradně, můžete navštívit diskuzní fórum, kde je možné probírat nejrůznější problémy z oblasti práva. Odpovídat může každý, žádné poplatky se zde neplatí. Není ale zajištěna správnost a přesnost odpovědí.