WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Silhouette lifting

Máte dojem, že by váš obličej potřeboval vzpruhu?
Trápí vás výrazné nosoretní rýhy, povadlé ústní koutky či pokleslá kůže na tvářích?
To vše bývá častým problémem u žen po čtyřicítce. Pokud krémy a masáže už nezabírají a na klasický lifting nemáte odvahu, je pro vás ideálním řešením silhouette lifting „na počkání“.
Obličejové kontury se pozvednou a vypnou pomocí speciálních vláken.
Ta jsou výsledkem dlouholetého zkoumání a vývoje technologie nití z nevstřebatelného vlákna, na němž jsou v pravidelných vzdálenostech umístěné jakési uzlíky. Mezi těmi se nacházejí pohyblivé pohárky z materiálu, který se vstřebává. Tyto pohárky umožní vláknu lépe se uchytit v tkáni, a tak ji výborně vypnou. Díky nim lifting nepovoluje, čímž se oproti jiným metodám kvalitativně výrazně vymezuje.
Druhým pozitivem metody Silhouette je to, že se nitě dají v budoucnu kdykoliv upravovat, bude-li to třeba.
Samozřejmě oproti klasickému liftingu je tento estetický zákrok minimálně invazivní, tudíž není spojen s velkými chirurgickými zásahy, hojením a několikatýdenní následnou rekonvalescencí.
Během několika dní tak můžete vyrazit bez obav do společnosti či do práce, což ocení nejen ti, jímž je nepříjemná představa estetického zákroku coby synonyma několikatýdenního dočasného zohavení, ale i ti, jimž profese či společenská vytíženost neumožňuje věnovat zkrášlení své tváře tolik času.
Zákrok je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže a nemusejí se ho obávat ani lidé s tenkou či porušenou pokožkou.
Po zákroku se během pár hodin pleť obličeje zotaví a povolí na přirozeně vyhlazenou míru. Během několika dnů zmizí hluboké vrásky, změna je jasně patrná, pokožka vypadá svěže a mladě.
Pleť je zřetelně napnutá, ale vlákna pod kůží samozřejmě nejsou ani viditelná, ani hmatatelná.
Efektivně a rychle tak pozdvihnete nejen pokožku obličeje, ale v neposlední řadě i své sebevědomí.


					
		
Téma: Zdraví