WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Víte jak vybírat hračky pro vaše nejmenší?

Vybírat hračky pro nejmenší většinou bývá hlavně pro prarodiče dětí tak trošku oříškem. Čím ještě originálním obdarovat děti, aby měli radost, zabavily se a přitom neměli stejnou nebo velmi podobnou hračku již doma? Rozhodně je vždy dobré vybírat hračky z kvalitních materiálů, dobře zpracované, které dětem dlouho vydrží. Důležitým kritériem je také originalita a nápad. Ratolesti by měla hračka na první pohled zaujmout. Jinak se může stát, že skončí někde v zapadlém šuplíku dětského pokojíčku a dítě si na ni ani nevzpomene.

Neobyčejnými hračkamipro děti mohou být různé hry. Z kolekce her Dráčka Fráčka pro předškolní děti jsou to například Knoflík a tkanička. Tato hra rozvíjí dětskou trpělivost, jemnou motoriku a estetické cítění a cit pro barvy. Obsahuje 6 obrázků z pevného odolného kartonu. Ty jsou opatřeny dírkami, do nichž mohou vaši nejdražší bezpečně „přišívat“ nebo „vyšívat“ tkaničkami a knoflíky v různých barvách. Napomáhá získat barvocit a zlepšit šikovnost a manuální zručnost.

Hra Panáčci je dětmi velmi oblíbená hra na převlékání panáčků – „převlékačky“ baví děti od nepaměti. V balíčku najdete dvě panenky a dva panáčky se spoustou krásných moderních oblečků. Při jejich oblékání a převlékání si vaši nejmenší pocvičí svoje pozorovací schopnosti a také šikovnost svých prstíků.