WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Výběr správné postele do ložnice

Postel je neoddělitelnou součástí vašeho života. Právě na výběru postele závisí kvalita spánku, od níž se odvíjí také následující den. Pokud budete svěží a odpočatí, budete mít dobrou náladu a dařit se vám bude v pracovním i osobním životě. Jestliže se ale po probuzení budete cítit rozlámaní a nevyspalí, pak se to projeví špatnou náladou a bolestmi zad. Výběr postele by měl být tedy pečlivý. Vybírat byste měli nejen podle designu, ale také materiálu, velikosti a velký důraz klaďte na matraci a rošty. Kdysi lidé neměli takové možnosti, aby si mohli vybrat z desítek druhů postelí. Postele dnes splňují více než prvotní účel. Někteří vyžadují postele s úložným prostorem, někdo zase chce sladit barevnost postele s celou ložnicí.

Impozantní postele z masivu

Velmi oblíbené jsou postele z masivu, a to díky své vysoké kvalitě a řemeslnému zpracování. Postele z masivu jsou dnes nejoblíbenější skupinou mezi zákazníky. Nejen, že mají široký výběr, ale také kupují postele od ověřených dodavatelů. Hlavním kritériem mnoha klientů při výběru postele z masivu je nejen design, barevný odstín, rozměr a řemeslné zpracování, ale také druh použitého masivu. K dostání jsou postele ze smrkového, bukového, dubového a borovicového masivu. Také si můžete nechat udělat postel na míru s atypickým rozměrem.

Kvalita matrace = kvalita spánku

Matrace jsou neoddělitelnou součástí vaší postele. Právě tvrdost, respektive měkkost matrace rozhoduje o kvalitě vašeho spánku. Dnes jsou k dostání matrace z různých materiálů, v různých tvrdostech. Při výběru byste se neměli na cenu ohlížet, protože matrace je investice na několik let dopředu. Že se dobře vyspíte, ovlivní celý následující den. Bolesti zad, hlavy a krční páteře jsou způsobeny nesprávným výběrem matrace. K zakoupení jsou zdravotní matrace, které těmto bolestem předchází. Nechte si poradit od odborníků.