WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Vyzkoušejte mezoterapii

Možná jste si toho už také všimly – po ránu bychom se raději v zrcadle ani neviděly. Povadlá pleť, šedivý odstín pleti a známky nedostatečné hydratace? To člověku na náladě a chuti do nového dne opravdu nepřidá. A pokud nám není zrovna dvacet, přidá se záhy horší elasticita kůže tváří a čela, posléze stejným neduhem začíná trpět kůže na dekoltu, hřbetech rukou a brada.
Avšak i mladší ročníky může pořádně potrápit dehydratovaná pokožka. Často se tak stává u pleti velmi suché se sklonem k vráskám, také při namáhání pokožky při dlouhodobém pobytu v nepříznivých klimatických podmínkách či na slunci. Problémem, který mnohé z nás vůbec v této souvislosti nenapadne, je podle odborníků také klimatizace. Ta velebená i proklínaná vymoženost moderních kanceláří a dalších pracovišť dovede napáchat na citlivé pleti pořádnou neplechu.
Řešením pro tyto případy je jemné vyhlazení pleti na obličeji pomocí mezoterapie. Tato omlazovací metoda funguje na principu přímého průniku kyseliny hyaluronové do kůže. Děje se tak pomocí injekčního vpichování extra tenkou jedličkou. Zákrok je bezbolestný, před aplikací se navíc celý terén znecitliví pomocí anestetického krému, takže obavy nejsou opravdu na místě. Pouze je třeba počítat s tím, že v místě vpichů jsou během hojení miniaturní stroupky, které však během týdne zmizí. Díky kyselině hyaluronové, která je schopna intenzivně vázat vodu, se efektivně hydratuje a revitalizuje pokožka v místě aplikace. Výsledkem je pleť zdravě vypadající, s výrazně vyšší pružností a pevností, jejíž povrch je zřetelně hladší. A vaše tvář tak působí mladě a svěže. Četnost a opakování zákroku je individuální a vždy záleží na domluvě s odborníkem. Obecně se doporučuje provést další aplikaci po měsíci a poté až za další tři měsíce. Aby účinek znatelně nepovolil, je žádoucí podstoupit proces mezoterapie dvakrát do roka.

Téma: Zdraví