WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Učte se cizí jazyk v jazykové škole Ostrava

S jazykem se dnes rozhodně neztratíte. Znalost cizího jazyka uplatníte v zaměstnání, při cestování, ale také při studiu. Jestliže nechcete chodit do školy, ale i přesto se chcete vzdělávat, pak se vám nabízí jazyková škola Pygmalion, která sídlí v Ostrava, Českém Těšíně a Třinci. Nabízí pestrou škálu jazykových kurzů, ze kterých si vyberete. V dnešním článku se na jazykovou školu podíváme podrobněji.

Pokračování

Proč studovat v zahraničí?

Láká vás studium v zahraničí? Nejste si jistí, zda je pro vás studium v zahraničí ta nejlepší volba? Pokud se zeptáte kohokoliv, kdo již v zahraničí studoval, pravděpodobně vám odpoví, že je to ta nejlepší zkušenost, která vám může změnit život. K tomu, abyste zvládli zahraniční studium, vám postačí angličtina, odhodlání, trpělivost a učenlivost. V dnešním článku se podíváme na několik důvodů, proč v zahraničí studovat.

Pokračování

3 tipy, jak uspět v práci

Nelíbí se vám vaše stávající pracovní pozice? Chcete získat lépe placenou práci, ale je z vaší strany překážkou neznalost cizího jazyka? Nezoufejte, protože dnes se můžete začít učit anglicky, německy, ale také jiný jazyk. Zlepšujte se ve svém vzdělání a získejte práci, po které dlouho toužíte. V dnešním článku se podíváme na pár tipů, jak uspět v práci, nebo jak novou a lepší práci získat. A netýká se to pouze znalosti jazyků.
Pokračování

Jak mě jazyková škola Pygmalion naučila německy

Chcete se učit cizí jazyk? Hledáte vhodnou jazykovou školu na severu Moravy? Pak vám mohu doporučit jazykovou školu Pygmalion, která se nejprve specializovala na výuku anglického jazyka. V roce 1999 nabídku jazyků rozšířila a dnes nabízí výuku němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, polštiny a také češtiny pro cizince. Pojďme se podívat, proč studovat s Pygmalionem a jaké výhody svým studentům nabízí.

Pokračování

Kvalitní jazyková škola Pygmalion

Jazyková škola Pygmalion sídlí v Ostravě a již od svého vzniku se specializuje na výuku anglického jazyka. Ale v roce 1999 své portfolio rozšířila i o další evropské jazyky. V současné době jazyková škola Ostrava nabízí kromě angličtiny němčinu, španělštinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu a polštinu. Také pro cizince pořádá kurzy českého jazyka. Pojďme se podívat, co vše jazyková škola ještě nabízí.
Pokračování

Jaké jazykové kurzy nabízí Pygmalion?

Chcete se vzdělávat v jazycích? Neumíte žádný cizí jazyk a budete začínat od nuly? Pak se obraťte na jazykovou školu Pygmalion, která nabízí jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé. Jazyková škola Pygmalion se od svého počátku specializovala na výuku anglického jazyka, ale v roce 1999 svou nabídku jazyků rozšířila o němčinu, španělštinu, italštinu, ruštinu, francouzštinu a polštinu. Dokonce nabízí i pro cizince kurzy češtiny. Podívejme se tedy, co všechno vám nabízí Pygmalion.
Pokračování

Kvalitní jazyková škola Ostrava

Chcete se učit anglicky, nebo vás láká jiný cizí jazyk? Potřebujete angličtinu ke studiu, práci či k cestování? Přihlaste se na kurzy angličtiny, které nabízí jazyková škola Ostrava. Tato škola vystupuje pod jménem Pygmalion a její založení se datuje v roce 1998. Jazyková škola Ostrava se může pyšnit dlouholetými zkušenostmi a také kvalitou své výuky. Kurzy jsou vedeny profesionálními lektory, kteří vědí, jak efektivně naučit gramatiku, číst, psát i komunikovat v anglickém jazyce. Jazyková škola Ostrava nabízí studium i pro vaše ratolesti.
Pokračování

Výuka polštiny na jazykové škole v Ostravě

Pokud máte chuť se nadále vzdělávat, nebo vybudovat si ze znalostí cizího jazyka lepší kariéru, měli by jste začít navštěvovat studium, které jazykové školy Frýdek-Místek vyučuje. Když úspěšně absolvujete jazykové kurzy, nejenom že, dostanete osvědčení, takzvané jazykové certifikáty, které vám pomůžou při dalším výběru povolání, ale i získáte nové znalosti a vědomosti. Současná moderní doba, si vyžaduje rozšiřování vzdělávání, je to tím, že se doba tak rychle mění a s ní i požadavky na trhu práce. Osoby, když chtějí být konkurence schopnými na pracovním trhu, měli by se snažit o výuku nebo vzdělání, či navštěvovat jazykové kurzy a tím získat potřebný certifikát.

Vyberte si jazykovou školu na Severní Moravě

Jazykové kurzy Třinec na prestižní jazykové škole, která má v nabídce i jiné cizí jazyky než je angličtina, vyučuje němčinu, italštinu, francouštinu, ruštinu a další světové jazyky, které jsou vhodné i pro pomaturitní studium. Jazyková škola má hlavně zaměření na výuku anglického jazyka, protože tento jazyk je nejpožívanější na celém světě. Odborné překlady do cizího jazyka, hlavně pro firmy a společnosti zajišťuje jazyková škola pomocí rodilých mluvčích. Na škole žáci můžou absolvovat i pomaturitní studium hned po skončení střední školy, kde je vyučují kvalitní lektoři.

Hlavní předností jazykové školy je výuka cizinců

Cílem moderní výukové metody, které jazyková škola používá, není pouze zaměření na konverzaci, ale hlavní důraz je taky kladen na pěstování schopnosti naučený jazyk aktivně používat. Ve speciálních kurzech je pouze tři až šest studentů, tyto malé skupiny jsou důležitým faktorem ovlivňující kvalitu výuky. Po úspěšném absolvování jazykového kurzu, žáci obdrží osvědčení které hodnotí jeho dosaženou jazykovou úroveň. Několikatiletá zkušenost, která jazyková škola má, se může pochlubit úspěšnými, rozdílnými typy výuky i odbornými překlady pro vážené společnosti. čeština pro cizince Ostrava je také hlavní předností jazykové školy.

Kvalitní lektoři na jazykové škole

Vyberte si dobrého učitele, dobré jazykové kurzy Ostrava a dobrou učebnici, příkladem kvalitního jazykového kurzu který se vyučuje na jazykové škole Frýdek Místek. Na našem trhu najdete velmi rozmanitou nabídku, ale ne vždy investované peníze přinesou své ovoce. Při samotném výběru jazykového kurzu se zeptejte například příbuzných či známých – dobré reference jsou známkou kvality. Doby, kdy cizí jazyky ovládali jen lidé, kteří cizí jazyk studovali dlouhou dobu a ještě k tomu byli na stáži v některé ze zemí, kde se daným jazykem mluví, jsou dávno pryč. V současnosti se už od útlého věku, prakticky i ve školce, děti učí základům cizího jazyka. Pokračování

Právo online

Nejeden z nás už sháněl právní poradnu online. Je to místo, kde si můžete nechat poradit od kvalifikovaných právníků, advokátů a dalších právně vzdělaných lidí poradit se svými složitými problémy. Přidání dotazu je zdarma, zobrazení odpovědí za poplatek.

Na webu pravnik.cz můžete kromě online poradny procházet užitečné články s právními informacemi z oblastí rodinného, trestního, obchodního pracovního, mezinárodního a správního práva. Inspirovat se můžete na stránce se vzory smluv, které vám pomůžou při tvorbě vlastní smlouvy.

Též se můžete podívat do katalogu odkazů, kde naleznete odkazy na zajímavé stránky s právní tematikou, advokátní kancelíře a další.

Pokud chcete někoho zaměstnat nebo se nechat zaměstnan, navštivte stránku sinzercí práce. Naleznete tam všechny nabídky i poptávky pohromadě.

Jestliže nechcete platit za rady od profesionálních právníků v online poradně, můžete navštívit diskuzní fórum, kde je možné probírat nejrůznější problémy z oblasti práva. Odpovídat může každý, žádné poplatky se zde neplatí. Není ale zajištěna správnost a přesnost odpovědí.