WebRecenze

Nezávislé uživatelské recenze

Potíže se zubami? Navštivte zubní ordinaci.

Možná jste nevěděli, že i běžný zubní kaz se může stát otevřenými dveřmi pro infekce, které se šíří po celém těle. V důsledku toho se může vyskytnout cukrovka, choroby srdce nebo revmatické obtíže. Na začátku se vše může zdát nevinně. Třeba trpíte krvácením dásní. Ale právě krvácení dásní patří mezi jeden z příznaků nepříjemného onemocnění. Pokračování

Jak se můžete zbavit závislosti na kávě?

Káva se obecně považuje s přiměřeném množství za zdravou. Jenže, co když si bez pár šálků kávy nedovedete představit svůj den, že byste bez ní nezvládli den? Zkuste s touto závislostí zabojovat. Není to příliš obtížné, jak by se to na první pohled mohlo jevit.  Pokračování

Kdy s dítětem poprvé navštívit zubní ordinaci?

S dentální hygienou u dětí byste měli začít už v době, kdy se jim začnou objevovat první zoubky. I přestože zoubky nejsou zcela prořezané, měli byste je čistit. K čištění se používá buď čistá navlhčená gáza, nebo gumový návlek s gumovými štětinkami, které zoubky čistí. Velmi oblíbený je také nákusný zubní kartáček, který slouží také jako hračka. Chrup dítěte si péči zaslouží. Ale v dnešním článku se podíváme, kdy je nejlepší poprvé navštívit zubního lékaře.

Pokračování

Jak jsem spokojená se zubními implantáty?

Před několika lety jsem začala mít problémy se svými zuby. Chrup postihly různé nemoci, které mě donutily investovat do nových zubních implantátů. Jestliže se tohoto kroku bojíte, ať už z finanční či zdravotní stránky, nemusíte mít strach. Dnes zubní implantáty nejsou tak nákladnou investicí jako v minulosti. Kolik stojí? A jak celý zákrok probíhá?

Pokračování

Proč je e-cigareta tak oblíbená?

Spousta kuřáků se nechce svého zlozvyku – kouření – vzdát, a to ani přes upozornění, které se nachází na krabičkách tabákových cigaret. Ale na trhu se objevila elektronická cigareta, která by měla dát stop tabákovým cigaretám. Jaké jsou její výhody a proč spousta kuřáků přechází na e-kouření? Na to se podíváme v dnešním článku.
Pokračování

Řasa Chlorella a její účinky

Chlorella je zelená sladkovodní řasa, která je označována právem jako kompletní zdroj živin. Obsahuje bílkoviny, sacharidy a také tuky. Zároveň je významným zdroje vitamínů, minerálů a také chlorofylu. Řasa Chlorella je na trhu k dostání jako doplněk stravy, který by si měl zakoupit každý člověk pečující o své zdraví. Chlorella totiž pročistí váš organismus, posílí imunitní systém a odvede těžké kovy z těla ven. Pojďme se podívat na přední výhody řasy Chlorelly.
Pokračování